sobota, 21 stycznia 2012

272. Dzień Babci.

Dobry wieczór xD Dzwoniłam dziś ładnie do drugiej Babci, złożyłam życzenia i trochę porozmawiałam :) Goście koło 12 napisali, że nie przyjadą. O 13 byłam z Magdą na spacerze, ponad godzinę. Później wujek napisał, że jednak przyjadą i byli gdzieś po 17. Macie zdjęcie moich butów po wyprawie na wał przez te błota i w ogóle! xD No i wieczorem śnieg zaczął padać i jest znowu.

Nie mówiłam Wam, ale jutro jest flashmob, czyli spotkanie fanów k-popu i będziemy tańczyć. W skrócie jest akcja na całą Europę, żeby jutro o 14 zatańczyć do wybranych zespołów, nagrać to i wysłać im. Dzięki temu może zauważą Polskę i będzie koncert :D Zobaczymy :) W moim mieście też jest organizowany i jadę z siostra i w ogóle na necie siedzę i gadam tylko o tym xD A to z Agą, która chce o tym rozmawiać, na facebooku z dziewczyną jedną się umówiłam to pojedziemy razem i na stronie z innymi osobami xD Zaraz lecę jeszcze jeden układ opanować <3 Mam tylko nadzieję, że mama puści Sylwię, która no może nie do końca wyzdrowiała… :)
Na koniec moje zdjęcie, nie wiem z kiedy… xD Chyba ma już jakiś tydzień, wiem że zrobiłam je koło 2, bo spać nie mogłam :D 

1 komentarz:

Dziękuję bardzo za odwiedziny i wszystkie komentarze :)
Drogi Anonimie, jeśli możesz wpisuj swoje imię ;)