wtorek, 6 września 2011

201. Lekcje VS seriale xD

Wczoraj w końcu się wzięłam z Sylwią i ozdobiłam moje drzwi zdjęciami <3 Jestem bardzo zadowolona z efektu, który zamieszczam poniżej : D
Ponownie dziękuję Capronowi za nocne ‘dotrzymywanie’ towarzystwa na gadu, 
bo jednak raźniej jak ktoś też siedzi i pisze zad.dom. ;***
 
Dzisiaj spałam 5 godzin, w szkole od 8 do 16 : / Masakra trochę, dodatkowa matma nawet uszła, fizyka, chemia, biologia, matma, historia, dwa polskie – minęły i się cieszę, może nie zbyt szybko, ale już po. Na końcu basen, jakaż radość była, że mamy z naszą panią <3 Wolną lekcję miałyśmy, jeszcze pogoda za oknami piękna była, woda ciepła, aż szok : D No pozytywny koniec dnia w szkole : )
W domu za lekcje późno się zabrałam, bo dopiero po NaWspólnej, ponieważ zjadłam obiad, obejrzałam Prosto w Serce i jeszcze Disney Channel i po 19 zasnęłam xD Ale zawsze jestem zmęczona po basenie.
No cóż zaczęły się nasze seriale, one ważniejsze niż lekcje xD <hahaha> Oglądamy zawsze w trójkę – mama, Sylwia i ja, ten nowy serial: Wszyscy kochają Romana, Taniec z gwiazdami, Mam Talent, Prosto w Serce, Na Wspólnej, Przepis na życie, Kuba Wojewódzki, jutro jeszcze You Can Dance… Trochę tego jest xD I to wszystko na TVN. No już tak się przyzwyczaiłyśmy to ich oglądania.
Dzisiaj inspiracyjne truskawki <3
for Capron ;*

2 komentarze:

  1. piękne caprony ;d

    OdpowiedzUsuń
  2. narobiłaś mi apetytu na truskawki :)
    kiedys też miałam tak obklejone drzwi :P

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za odwiedziny i wszystkie komentarze :)
Drogi Anonimie, jeśli możesz wpisuj swoje imię ;)