sobota, 3 grudnia 2011

240. Zamulana sobota.

Jak ciężko mi było dziś wstać, oj jak bardzo… xD Ale dałam radę, musiałam. Była 9, zjadłam płatki, umyłam się, ubrałam – jak zwykle nie wiedziała co. O 9:35 przyjechał wujek i zeszłam do niego, bo już ubrana byłam. Mama i Sylwia zeszły później i nie mogły drzwi otworzyć, tych od klatki schodowej. Coś się u góry zacięło. Przyszli sąsiedzi z zakupów i zadzwonili po syna, on zszedł i jakoś udało się xD Haha, zwałe miałam jak nic xD
Zawody. Sylwia z Natalią w drużynce brąz i indywidualnie obie też brąz. Słabiutko coś, naprawdę. No, ale kolejne medale są, a ja nic. Głupi wiek. Za to Patrykowi się poszczęściło i kolejne złoto w indywidualnym i dwa srebra w drużynkach, także jest moc! xD W domu byliśmy koło 14 i od tej pory przesiaduję w swoim pokoju. Poczytałam sobie Wasze blogi, coś jeszcze tam porobiłam i czas zleciał, w międzyczasie zjadłam obiad i tyle. Zrobiłam zdjęcia nowego perfum, który mama zamówiła, bo była przecena na 23 zł :D W dodatku był z pierścionkiem i ślicznie pachnie i jak się go wstrząśnie to jest taki perełkowy. Opakowanie również bardzo mi się podoba. No jak zaczęłam robić zdjęcia to nie mogłam przestać xD Z zawodów ze zdjęciami szału nie ma, więc nic nie dodaję ; )
Tsaaa… troszkę sobie pospałam, gdzieś od 18 do 20, a teraz leci „Miss Agent 2”, lubicie to, bo ja uwielbiam, obie części i tą aktorkę : )
A jak Wam mija sobota? <3


Taka słodka ta Koreanka <3

6 komentarzy:

 1. śliczny flakon ! kiedyś zbierałam różne flakony po perfumach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie fajnee <3
  A taka tam, kłótnia z siostrą. ;)
  Ksiądz karze, aby inni pisali, bo uważa, ze to mobilizuje klasę do pisania na przyszłość czy coś w tym stylu. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. moja sobota też była troszkę zamulona. ;/
  koreanki sa strasznie ładne ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. miałam chyba ok.20flakonów, szybko mi się znudziło ich zbieranie-jak wszystko zresztą ;)
  nie, już ich nie mam, zbierałam je chyba będąc w gimnazjum :)

  OdpowiedzUsuń
 5. :)

  A skąd Twoja mama zamawiała te perfumy? ... bo wyglądają bardzo ciekawie :):)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za odwiedziny i wszystkie komentarze :)
Drogi Anonimie, jeśli możesz wpisuj swoje imię ;)