środa, 14 grudnia 2011

250. Nicnierobienie.

Dobry wieczór : )
Coś mnie zawsze ochota na pisanie notek przychodzi w nocy. :D
Dużo do napisania nie mam. W szkole straszne nudy. Nic ostatnio na tych lekcjach nie robimy, oglądamy tylko jakieś filmy albo rozmawiam z dziewczynami, a dziś wzięłam sobie książkę i czytałam. Polskiego wciąż nie mamy i chyba nie będziemy mieć do końca semestru :) Tylko nie wiedzą albo nie chcą powiedzieć co się dzieje z naszą panią, mam nadzieję, że jednak wróci i nie będziemy mieć nikogo innego. Mniejsza z tym. Cieszę się przeogromnie, bo mam 3 z matmy, a w zeszłym roku, na semestr, miałam zagrożenie xD No i z wosu mam 4! Czujecie to, to jedyna moja wyższa ocena niż 3, no oprócz religii – też 4 i mam nadzieję wf, choć jeszcze nie wiem co mam.
Jutro mam skrócone, więc w ogóle happy jestem i na 9:45 do 13:20 i potem na zakupy z dziewczynami się wybieramy, tzn. Sylwia, Magda i Aga <3 Obyśmy kupiły te świąteczne prezenty! <3

No i to by było na tyle :D
Trzymajcie się ciepło, bo robi się co raz to chłodniej, dziś taka wichura u mnie była i jeszcze ten deszcz :/ Niech już śnieg zacznie padać!

Obecnie czytam tą książkę. Zdjęcie chyba z piątku, jak przy grzejniczku z ciepłą herbatką sobie czytałam, bo zimko było : )

4 komentarze:

 1. tez tak zawsze mam, że ochota na pisanie notek mnei nachodzi zawsze w nocy :D
  mmm tez lubię czytać książki przy gorącej herbatce <3

  nothingbutchickens.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. niedawno dostałam tą książkę i już nie mogę się doczekać aż zabiorę się za jej czytanie :) jeszcze trochę sobie poczekamy-ja i książka, albowiem teraz czytam co innego ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja oglądałam film "ostatnia piosenka " i sądze, że mi starczy ! bo bym znów płakała ! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za odwiedziny i wszystkie komentarze :)
Drogi Anonimie, jeśli możesz wpisuj swoje imię ;)