niedziela, 4 marca 2012

298. U Magdy + ważny dzień.

Jak już wcześniej pisałam, poszłam z Sylwią do Magdy. Bardzo miło się rozmawiało, grało, oglądało, w ogóle śmiechu było tyle, że szok, pyszne ciasto było, wariacje przy robieniu zdjęć, których większości nie można dawać do publicznego wglądu xD Nie wiem co jeszcze robiłyśmy… czas tak szybko zleciał, że nadal nie wierzę, że już koniec weekendu jest. :< Baaaardzo się cieszę, że byłyśmy u Magdy, dziękujemy za gościnę. W rezultacie poszłyśmy spać po 4:30 i wstałyśmy po 12. Potem mały spacerek do Carefoura – o masakro, tak mi się nie chciało, i chyba nie tylko mi. Ja tu się o tej nocy nie będę rozpisywać, bo duuużo tego, ale naprawdę świetnie było :D Na pierwszym zdjęciu Sylwia i Magda, a na drugim jej kot, w sumie kotka, aleje czy to ważne XD


W domu. Wróciłyśmy przed 14, goście trochę byli i pojechali. I nic w sumie. Snuję się po domu, jakoś czas zleciał. Lekcji jeszcze nie ruszyłam i nie liczę, że zacznę je robić. Oglądałam z mamą i Sylwią „Mamma Mia”! Kochamy ten film. Naprawdę jest cudowny! Ci aktorzy, których tak kochamy, Meryl Streep jest genialną aktorką, którą z mamą uwielbiamy, jak również aktorów: Colin Firth czy Pierce Brosnan oraz aktorka która grała Sophie… :D I jeszcze wieczorem leciał nowy serial „Prawo Agaty”, oglądałyście? Początek był nagrywany w Bydgoszczy! Tak, tak, tam gdzie ja mieszkam :D Jak ktoś wie, to był stadion na Zawiszy i pokazywali stary rynek… :D I w sumie fajnie się zapowiada, bo zawsze lubiłam Agnieszkę Dygant.

Haha, dawno się tak nie rozpisałam XD A to jeszcze nie koniec, bo najważniejsze na koniec:
Dzisiaj moja droga przyjaciółka ma urodziny! <3 I również tutaj chciałabym jej złożyć najserdeczniejsze życzenia, wszystkiego co najlepsze, żeby Ci dobrze w tej Anglii było, dużo uśmiechu i radości, a przede wszystkim spełnienia marzeń! :* <3 Zdjęcie zrobione w nasze ostatnie wakacje razem <3

Teraz spróbuję się spakować do szkoły. Zjem kolacyjkę, bo się głodna zrobiłam i spać, za jakiś czas xD Życzę Wam miłego tygodnia, żeby szybko te pięć dni minęło i nastał weekend. 

5 komentarzy:

 1. też lubię te aktorki XD

  OdpowiedzUsuń
 2. cenię i podziwiam Meryl Streep jako kobietę i jako aktorkę, a Mamma Mia oglądałam już tyle razy, a ciągle mi się podoba:)

  OdpowiedzUsuń
 3. czyli bardzo fajnie spędziłaś zdjęć. Ja uwielbiam robić głupie zdjęcia, których świat nigdy nie ujrzy.
  Mamma mia ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuje za piękne życzenia urodzinowe :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam Mamma Mia, a "Prawo Agaty" oglądałam i mi się podobało :-).

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za odwiedziny i wszystkie komentarze :)
Drogi Anonimie, jeśli możesz wpisuj swoje imię ;)